Kotły i piece

mokrosz_pion

Oferta ta obejmuje specjalistyczne rozwiązania kotłów i generatorów gazu małej mocy.

Kotły wodne – stanowią specjalistyczną ofertę w pełni zautomatyzowanych kotłów na paliwa stałe wyposażonych w mechaniczny system nawęglania, odpopielania, oczyszczania powierzchni wymiany ciepła. Zakres mocy obejmuje kotły od 25÷500 kW.

Kotły na olej termalny – stanowią specjalistyczną ofertę w pełni zautomatyzowanych kotłów na paliwa stałe w tym biomasę wyposażone w mechaniczny system zasilania paliwem, ruszt rolkowy, mechaniczny system odpopielania, oczyszczania powierzchni wymiany ciepła. Zakres mocy obejmuje kotły od 250÷2000 kW. Kotły te przewidziane są zwykle do zasilania obiegów OCR lub wytwarzania gorącego powietrza do procesu suszenia.

Kotły ze zgazowaniem i generatory gazu – Aktualnie prowadzimy badania zmierzające do wprowadzenia na rynek układu zgazowującego biomasę wraz z suchym systemem odsmalania gazu oraz chłodnicą gazu.

Paleniska i piece obrotowe do spalania osadów i odpadów – W ofercie posiadamy rozwiązanie paleniska z rusztem rolkowym dla spalania różnego rodzaju paliw w tym zrębków i odpadów drzewnych.

Close Menu